Formularz kontaktowy

X
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
*
Prosimy wpisać adres email Prosimy o wpisanie właściwego adresu email
*
Prosimy wpisać treść wiadmości Przepraszamy Twoja wiadomość jest za krótka

Serwis Referendum24 zorganizowany został na rzecz promocji demokracji bezpośredniej przez grupę entuzjastów rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.

Prowadzony jest w ich mieniu przez agencję reklamową NetWit.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i kontaktu z nami w przypadku pytań.

Regulamin w .pdf
referendum w polsce

Informacje o referendach w Polscej

referenda
Nieprzyjemny precedens
Wróć
Dodano:
19
PAŹ
2014
Wbrew logice i ekonomice Państwowa Komisja Wyborcza sugeruje, aby referendum w sprawie odwołania Straży Miejskiej w Przemyślu zorganizować w innym terminie niż 16 listopada kiedy odbędą się wybory samorządowe. Pod wnioskiem o referendum podpisało się ponad 6 000 osób. Na pewno gdyby odbyło się w dniu wyborów frekwencja przekroczyłaby 30% To wzmocniłoby społeczeństwo obywatelskie. Sukces referendum to sukces demokracji. PKW działa przeciwko skuteczności referendum ? Robert Choma, prezydent Przemyśla, zapewnia, że nie ma formalnych przeszkód, aby referendum miało miejsce wraz z zaplanowanymi na 16 listopada br. wyborami samorządowymi.
referendum termin wybory

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=http://referendum24.pl/referendum-ogolnopolskie-informacje/nieprzyjemny-precedens/12/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /referendum24/_INCLUDE_BLOG/index.php on line 190
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Skomentuj