Formularz kontaktowy

X
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
*
Prosimy wpisać adres email Prosimy o wpisanie właściwego adresu email
*
Prosimy wpisać treść wiadmości Przepraszamy Twoja wiadomość jest za krótka

Serwis Referendum24 zorganizowany został na rzecz promocji demokracji bezpośredniej przez grupę entuzjastów rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.

Prowadzony jest w ich mieniu przez partię Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców e

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i kontaktu z nami w przypadku pytań.

Regulamin w .pdf
referendum w polsce

Pytania i odpowiedzi na temat referendum i pracy Obwodowej komisji wyborczej

referenda
Jakie korzyści niesie ze sobą wspólna organizacja referendów przez system referendum24.pl ?
Wróć
Dodano:
10
WRZ
2014
Synergia działań. Przykład referendum lokalnego - w systemie zarejestrowanych jest 6 tys. osób z danego regionu, w którym chcesz zgłosić nowe referendum. Jeśli zbierzesz pewną liczbę osób popierających referendum np. 5 tys na wymaganych 10 tys. możesz zwrócić się za pośrednictwem » http://referendum24.pl z zapytaniem do w/w 6 tys. czy nie zechcieliby poprzeć twojego wniosku referendalnego. Jednocześnie automatycznie » http://referendum24.pl pyta zarejestrowanych twoich sympatyków czy zechcą poprzeć wnioski o referendum pozostałych. W przypadku zgody możecie razem zorganizować zbiórkę podpisów i skutecznie złożyć swoje wnioski referendalne.
organizacja referendum wniosek o referendum

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=http://referendum24.pl/referendum-w-polsce/jakie-korzysci-niesie-ze-soba-wspolna-organizacja-referendow-przez-system-referendum24pl-/3/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/vhosts/referendum24.pl/referendum24/_INCLUDE_BLOG/index.php on line 190
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Skomentuj