Kliknij i przejdź do Referendum24.pl

Publiczne mianowanie zarządów Radia i Telewizji Publicznej

Stop upartyjnienieniu PRiT

Facebook
Dołącz do wydarzenia
Zobacz jak dodać wszystkich znajomych do wydarzenie za pomocą jednego kliknięcia
Facebook Google+ wykop twitter linkedin pintrest

Stop upartyjnienieniu PRiT

Nowoczesne referendum biometryczne w celu powoływania zarządów polskiego radia i telewizji
Marcin Kubica
Obywatel taki jak Ty.

Czy chcesz zwolnienia obecnego zarządu polskiego radia i telewizji aby zagłosować na swoich kandytatów poprzez nowoczesny biometryczny system głosowania.

Drogie Obywatelki i Drodzy Obywatele. Drogi Suwerenie. Skandaliczne zarządzanie publiczną telewizją i radiem przez demokratycznie wybraną partię Prawo i Sprawiedliwość przekroczyło już wszelkie granice. Medium zaczeło służyć wyłącznie celom partyjnym i przekazowi graniczącemu z manipulacjami używanymi w sektach. W trosce o wysoką jakość dziennikarstwa telewizji publicznej nie ma więcej naszej zgody na to by publiczna telewizja i radio była z nadania partyjnego. Równocześnie w celu usprawnienia tego, oraz przyszłych referendów utworzony zostanie biometryczny system głosowania.


Kilknij tutaj aby wysłać wiadomość do autora referendum

Jeśli jesteś zainteresowany referendum, zarejestruj się !

Krok 1.
Wprowadź wszystkie dane i przejdź do Krok 2.
Krok 2.
Podaj swój adres zamieszkania i kliknij przycisk "Pokaż punkt na mapie" - pojawi się punkt który będzie można w dowolny sposób przenieść do określonego miejsca. Użyj przycisków i aby przybliżyć lub oddalić mapkę.
Pokaż punkt na mapie
Krok 3.
Czy gotów jesteś pomóc zbierać podpisy ?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu organizacji referendum na zasadach określonych
System referendum24.pl to narzędzie zbierające kontakty do osób, które będą chciały poprzeć prawdziwym podpisem wniosek o przeprowadzenie referendum. Dane, które zostawiasz, posłużą jedynie w celu organizacji terytorialnej procesu zbierania realnych podpisów i organizacji pracy wolontariuszy. Będziemy również wysyłać do Ciebie pytania, czy nie chciałbyś wesprzeć innych referendów, ponieważ celem referendum24.pl jest wykorzystanie synergii społecznej. Przykład: Referendum A popiera 100 tys., referendum B popiera 200 tys., referendum C popiera 250 tys. Każdy wniosek osobno nie ma szans, ale jeśli sympatycy A, B i C wyraziliby zgodę na wzajemne wsparcie wniosków, osiągnęlibyśmy poparcie wszystkich trzech referendów ponad wymagane 500 tys. dla każdego z osobna.
Kliknij aby zobaczyć mapkę