Kliknij i przejdź do Referendum24.pl

Ul. Jackowskiego w Poznaniu

Przyjazną przestrzenią dla ludzi!

Facebook
Dołącz do wydarzenia
Zobacz jak dodać wszystkich znajomych do wydarzenie za pomocą jednego kliknięcia
Facebook Google+ wykop twitter linkedin pintrest

Chcemy zmian!

Referendum poparcia remontu ul. Jackowskiego
Wojciech Augustyniak
Rada Osiedla Jeżyce

Popieram remont ul. Jackowskiego w Poznaniu wg. koncepcji przedstawionej przez Radę Osiedla Jezyc: http://jezyce.poznan.pl/jezyce/2016/02/24/koncepcja-przebudowy-ul-jackowskiego-trzecie-konsultacje/

Remont ul. Jackowskiego w Poznaniu jest zgodny z Polityką Transportową Poznania i zakłada m.in.: poszerzenie chodników o 100%, przywrócenie pasa zieleni i polepszenie warunków dla obecnego drzewostanu, kontraruch rowerowy i uspokojenie ruchu samochodów.


Kilknij tutaj aby wysłać wiadomość do autora referendum

Jeśli jesteś zainteresowany referendum, zarejestruj się !

Krok 1.
Wprowadź wszystkie dane i przejdź do Krok 2.
Krok 2.
Podaj swój adres zamieszkania i kliknij przycisk "Pokaż punkt na mapie" - pojawi się punkt który będzie można w dowolny sposób przenieść do określonego miejsca. Użyj przycisków i aby przybliżyć lub oddalić mapkę.
Pokaż punkt na mapie
Krok 3.
Czy gotów jesteś pomóc zbierać podpisy ?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu organizacji referendum na zasadach określonych
System referendum24.pl to narzędzie zbierające kontakty do osób, które będą chciały poprzeć prawdziwym podpisem wniosek o przeprowadzenie referendum. Dane, które zostawiasz, posłużą jedynie w celu organizacji terytorialnej procesu zbierania realnych podpisów i organizacji pracy wolontariuszy. Będziemy również wysyłać do Ciebie pytania, czy nie chciałbyś wesprzeć innych referendów, ponieważ celem referendum24.pl jest wykorzystanie synergii społecznej. Przykład: Referendum A popiera 100 tys., referendum B popiera 200 tys., referendum C popiera 250 tys. Każdy wniosek osobno nie ma szans, ale jeśli sympatycy A, B i C wyraziliby zgodę na wzajemne wsparcie wniosków, osiągnęlibyśmy poparcie wszystkich trzech referendów ponad wymagane 500 tys. dla każdego z osobna.
Kliknij aby zobaczyć mapkę