Kliknij i przejdź do Referendum24.pl

Prawo jazdy 2016

Kierowca też człowiek.

Facebook
Dołącz do wydarzenia
Zobacz jak dodać wszystkich znajomych do wydarzenie za pomocą jednego kliknięcia
Facebook Google+ wykop twitter linkedin pintrest

Kierowca też człowiek

Nowe przepisy dotyczące prawa jazdy 2016, utrudniają one zdawanie prawa jazdy od 1 stycznia 2016 roku, jedną z przepisów jest fakt że po otrzymaniu prawa jazdy w okresie 8 miesięcy będziemy musieli być odznaczeniu jako ,,zieloni,, gdzie będziemy mieli odrębnione ograniczenia prędkości i nie będziemy mogli podjąć pracy w charakterze kierowcy, ponadto gdy popełnimy 3 wykroczenia (np. brak gaśnicy) stracimy prawo jazdy i będziemy musieli odbywać kurs podstawowy i doskonalący od nowa.
Patryk Różecki
Troskliwy kierowca który dba o swoje prawa

Czy chcesz by przywrócić przepisy związane z uzyskaniem prawa jazdy z roku 2015 ?

Przepisy dotyczące prawa jazdy które wchodzą w życie w 2016 roku, będą bardzo utrudniały zdawanie prawa jazdy, jak i jazdę młodych kierowców.


Kilknij tutaj aby wysłać wiadomość do autora referendum

Jeśli jesteś zainteresowany referendum, zarejestruj się !

Krok 1.
Wprowadź wszystkie dane i przejdź do Krok 2.
Krok 2.
Podaj swój adres zamieszkania i kliknij przycisk "Pokaż punkt na mapie" - pojawi się punkt który będzie można w dowolny sposób przenieść do określonego miejsca. Użyj przycisków i aby przybliżyć lub oddalić mapkę.
Pokaż punkt na mapie
Krok 3.
Czy gotów jesteś pomóc zbierać podpisy ?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu organizacji referendum na zasadach określonych
System referendum24.pl to narzędzie zbierające kontakty do osób, które będą chciały poprzeć prawdziwym podpisem wniosek o przeprowadzenie referendum. Dane, które zostawiasz, posłużą jedynie w celu organizacji terytorialnej procesu zbierania realnych podpisów i organizacji pracy wolontariuszy. Będziemy również wysyłać do Ciebie pytania, czy nie chciałbyś wesprzeć innych referendów, ponieważ celem referendum24.pl jest wykorzystanie synergii społecznej. Przykład: Referendum A popiera 100 tys., referendum B popiera 200 tys., referendum C popiera 250 tys. Każdy wniosek osobno nie ma szans, ale jeśli sympatycy A, B i C wyraziliby zgodę na wzajemne wsparcie wniosków, osiągnęlibyśmy poparcie wszystkich trzech referendów ponad wymagane 500 tys. dla każdego z osobna.
Kliknij aby zobaczyć mapkę