Kliknij i przejdź do Referendum24.pl

Publiczne mianowanie zarządów Radia i Telewizji Publicznej

Stop upartyjnienieniu PRiT

Facebook
Dołącz do wydarzenia
Zobacz jak dodać wszystkich znajomych do wydarzenie za pomocą jednego kliknięcia
Facebook wykop twitter linkedin pintrest

Stop upartyjnienieniu PRiT

Nowoczesne referendum biometryczne w celu powoływania zarządów polskiego radia i telewizji
Marcin Kubica
Obywatel taki jak Ty.

Czy chcesz zwolnienia obecnego zarządu polskiego radia i telewizji aby zagłosować na swoich kandytatów poprzez nowoczesny biometryczny system głosowania.

Drogie Obywatelki i Drodzy Obywatele. Drogi Suwerenie. Skandaliczne zarządzanie publiczną telewizją i radiem przez demokratycznie wybraną partię Prawo i Sprawiedliwość przekroczyło już wszelkie granice. Medium zaczeło służyć wyłącznie celom partyjnym i przekazowi graniczącemu z manipulacjami używanymi w sektach. W trosce o wysoką jakość dziennikarstwa telewizji publicznej nie ma więcej naszej zgody na to by publiczna telewizja i radio była z nadania partyjnego. Równocześnie w celu usprawnienia tego, oraz przyszłych referendów utworzony zostanie biometryczny system głosowania.


Kilknij tutaj aby wysłać wiadomość do autora referendum

Jeśli jesteś zainteresowany referendum, zarejestruj się !

Krok 1.
Wprowadź wszystkie dane i przejdź do Krok 2.
Krok 2.
Podaj swój adres zamieszkania i kliknij przycisk "Pokaż punkt na mapie" - pojawi się punkt który będzie można w dowolny sposób przenieść do określonego miejsca. Użyj przycisków i aby przybliżyć lub oddalić mapkę.
Pokaż punkt na mapie
Krok 3.
Dziękujemy za rejestrację poparcia.
Czy chciałbyś dodatkowo wesprzeć projekt pomagając gromadzić podpisy poprzez utworzenie punktu zbiórki?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu organizacji referendum na zasadach określonych
System referendum24.pl to narzędzie zbierające kontakty do osób, które będą chciały poprzeć prawdziwym podpisem wniosek o przeprowadzenie referendum. Dane, które zostawiasz, posłużą jedynie w celu organizacji terytorialnej procesu zbierania realnych podpisów i organizacji pracy wolontariuszy. Będziemy również wysyłać do Ciebie pytania, czy nie chciałbyś wesprzeć innych referendów, ponieważ celem referendum24.pl jest wykorzystanie synergii społecznej. Przykład: Referendum A popiera 100 tys., referendum B popiera 200 tys., referendum C popiera 250 tys. Każdy wniosek osobno nie ma szans, ale jeśli sympatycy A, B i C wyraziliby zgodę na wzajemne wsparcie wniosków, osiągnęlibyśmy poparcie wszystkich trzech referendów ponad wymagane 500 tys. dla każdego z osobna.
Kliknij aby zobaczyć mapkę