Kliknij i przejdź do Referendum24.pl

Wystąpienie ze Związku Śmieciowego

Wyjście ze Związku Śmieciowego

Facebook
Dołącz do wydarzenia
Zobacz jak dodać wszystkich znajomych do wydarzenie za pomocą jednego kliknięcia
Facebook wykop twitter linkedin pintrest

ŻĄDAMY WYJŚCIA ZE ZWIĄZKU

Domagamy się ostatecznego rozwiązania problemu Związku Śmieciowego w gminach Chrzanów,, Libiąż i Trzebinia poprzez wystąpienie naszej gminy ze Związku, jego rozwiązania i samodzielnym gospodarowaniem odpadami przez Wydział Urzędu Miasta lub spółkę celową.
Piotr Klamann
Informatyk po filozofii, uwielbia rozwiązywać problemy społeczne i długie podróże po krajach świata

Czy jesteś za wystąpieniem gminy Chrzanów (Trzebinia, Libiąż) z Międzygminnego Związku

Domagamy się ostatecznego rozwiązania problemu Związku Śmieciowego w gminach Chrzanów,, Libiąż i Trzebinia. Związek nie słucha mieszkańców, nie reaguje lub reaguje opieszale na zgłoszenia o nieprawidłowościach. Efekt skali, który miał zapewnić niższe opłaty za wywóz odpadów nie działa. Opłaty są jedne z najwyższych w kraju. Do tego dochodzi stosowanie odpowiedzialności zbiorowej za brak segregacji, która to praktyka jest bardzo krzywdząca wobec uczciwych lokatorów. Związek nie przestawił radykalnego planu uzdrowienia sytuacji, reformy i gruntownej modernizacji. Zarobki Zarządu Związku są nieprzyzwoicie wysokie i nie odpowiadają rezultatom jego działalności.


Kilknij tutaj aby wysłać wiadomość do autora referendum

Jeśli jesteś zainteresowany referendum, zarejestruj się !

Krok 1.
Wprowadź wszystkie dane i przejdź do Krok 2.
Krok 2.
Podaj swój adres zamieszkania i kliknij przycisk "Pokaż punkt na mapie" - pojawi się punkt który będzie można w dowolny sposób przenieść do określonego miejsca. Użyj przycisków i aby przybliżyć lub oddalić mapkę.
Pokaż punkt na mapie
Krok 3.
Dziękujemy za rejestrację poparcia.
Czy chciałbyś dodatkowo wesprzeć projekt pomagając gromadzić podpisy poprzez utworzenie punktu zbiórki?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu organizacji referendum na zasadach określonych
System referendum24.pl to narzędzie zbierające kontakty do osób, które będą chciały poprzeć prawdziwym podpisem wniosek o przeprowadzenie referendum. Dane, które zostawiasz, posłużą jedynie w celu organizacji terytorialnej procesu zbierania realnych podpisów i organizacji pracy wolontariuszy. Będziemy również wysyłać do Ciebie pytania, czy nie chciałbyś wesprzeć innych referendów, ponieważ celem referendum24.pl jest wykorzystanie synergii społecznej. Przykład: Referendum A popiera 100 tys., referendum B popiera 200 tys., referendum C popiera 250 tys. Każdy wniosek osobno nie ma szans, ale jeśli sympatycy A, B i C wyraziliby zgodę na wzajemne wsparcie wniosków, osiągnęlibyśmy poparcie wszystkich trzech referendów ponad wymagane 500 tys. dla każdego z osobna.
Kliknij aby zobaczyć mapkę