Kliknij i przejdź do Referendum24.pl

Ul. Jackowskiego w Poznaniu

Przyjazną przestrzenią dla ludzi!

Facebook
Dołącz do wydarzenia
Zobacz jak dodać wszystkich znajomych do wydarzenie za pomocą jednego kliknięcia
Facebook wykop twitter linkedin pintrest

Chcemy zmian!

Referendum poparcia remontu ul. Jackowskiego
Wojciech Augustyniak
Rada Osiedla Jeżyce

Popieram remont ul. Jackowskiego w Poznaniu wg. koncepcji przedstawionej przez Radę Osiedla Jezyc: http://jezyce.poznan.pl/jezyce/2016/02/24/koncepcja-przebudowy-ul-jackowskiego-trzecie-konsultacje/

Remont ul. Jackowskiego w Poznaniu jest zgodny z Polityką Transportową Poznania i zakłada m.in.: poszerzenie chodników o 100%, przywrócenie pasa zieleni i polepszenie warunków dla obecnego drzewostanu, kontraruch rowerowy i uspokojenie ruchu samochodów.


Kilknij tutaj aby wysłać wiadomość do autora referendum

Jeśli jesteś zainteresowany referendum, zarejestruj się !

Krok 1.
Wprowadź wszystkie dane i przejdź do Krok 2.
Krok 2.
Podaj swój adres zamieszkania i kliknij przycisk "Pokaż punkt na mapie" - pojawi się punkt który będzie można w dowolny sposób przenieść do określonego miejsca. Użyj przycisków i aby przybliżyć lub oddalić mapkę.
Pokaż punkt na mapie
Krok 3.
Dziękujemy za rejestrację poparcia.
Czy chciałbyś dodatkowo wesprzeć projekt pomagając gromadzić podpisy poprzez utworzenie punktu zbiórki?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu organizacji referendum na zasadach określonych
System referendum24.pl to narzędzie zbierające kontakty do osób, które będą chciały poprzeć prawdziwym podpisem wniosek o przeprowadzenie referendum. Dane, które zostawiasz, posłużą jedynie w celu organizacji terytorialnej procesu zbierania realnych podpisów i organizacji pracy wolontariuszy. Będziemy również wysyłać do Ciebie pytania, czy nie chciałbyś wesprzeć innych referendów, ponieważ celem referendum24.pl jest wykorzystanie synergii społecznej. Przykład: Referendum A popiera 100 tys., referendum B popiera 200 tys., referendum C popiera 250 tys. Każdy wniosek osobno nie ma szans, ale jeśli sympatycy A, B i C wyraziliby zgodę na wzajemne wsparcie wniosków, osiągnęlibyśmy poparcie wszystkich trzech referendów ponad wymagane 500 tys. dla każdego z osobna.
Kliknij aby zobaczyć mapkę