Kliknij i przejdź do Referendum24.pl

Referendum lokalne w sprawie odwołania Burmistrza Tychowa

Władza to służba, a nie panowanie...

Facebook
Dołącz do wydarzenia
Zobacz jak dodać wszystkich znajomych do wydarzenie za pomocą jednego kliknięcia
Facebook wykop twitter linkedin pintrest

Dosyć nepotyzmu, arogancji i lekceważenia mieszkańców naszej Gminy! Przyszłość Twojej Gminy w Twoich rękach!

Referendum lokalne w sprawie odwołania Burmistrza Tychowa Roberta Falany przed upływem kadencji zarządzone przez Komisarza Wyborczego w Koszalinie na dzień 10 kwietnia 2016 roku.
Rafał Kołotiuk
Jestem jednym z Was, czyli jednym z wielu niezadowolonych z despotycznych i nieudolnych rządów obecnego Burmistrza - Roberta Falany. Z kuluarowego narzekania postanowiłem przejść do działania, dlatego wraz z silną grupą osób podobnie myślących założyliśmy Komitet Referendalny, którego również jestem członkiem. Zdecydowaliśmy się skorzystać ze zdobyczy demokracji jaką jest REFERENDUM LOKALNE!Okazało się, ku niezadowoleniu Burmistrza, że nie jesteśmy sami, ponieważ wniosek o zorganizowanie referendum poparło, aż 1100 mieszkańców! Liczba ta cały czas rośnie, co daje nam siłę i motywację do dalszego działania...

Czy jest Pan/Pani za odwołaniem Burmistrza Tychowa Roberta Falany przed upływem kadencji?

Nepotyzm (tj. zatrudnianie rodziny i przyjaciół Burmistrza), brak szacunku dla mieszkańców, brak pomysłu na gminę, konflikt z Ochotniczą Strażą Pożarną w Tychowie mający wpływ na obniżenie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, brak inwestycji.


Kilknij tutaj aby wysłać wiadomość do autora referendum

Jeśli jesteś zainteresowany referendum, zarejestruj się !

Krok 1.
Wprowadź wszystkie dane i przejdź do Krok 2.
Krok 2.
Podaj swój adres zamieszkania i kliknij przycisk "Pokaż punkt na mapie" - pojawi się punkt który będzie można w dowolny sposób przenieść do określonego miejsca. Użyj przycisków i aby przybliżyć lub oddalić mapkę.
Pokaż punkt na mapie
Krok 3.
Dziękujemy za rejestrację poparcia.
Czy chciałbyś dodatkowo wesprzeć projekt pomagając gromadzić podpisy poprzez utworzenie punktu zbiórki?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu organizacji referendum na zasadach określonych
System referendum24.pl to narzędzie zbierające kontakty do osób, które będą chciały poprzeć prawdziwym podpisem wniosek o przeprowadzenie referendum. Dane, które zostawiasz, posłużą jedynie w celu organizacji terytorialnej procesu zbierania realnych podpisów i organizacji pracy wolontariuszy. Będziemy również wysyłać do Ciebie pytania, czy nie chciałbyś wesprzeć innych referendów, ponieważ celem referendum24.pl jest wykorzystanie synergii społecznej. Przykład: Referendum A popiera 100 tys., referendum B popiera 200 tys., referendum C popiera 250 tys. Każdy wniosek osobno nie ma szans, ale jeśli sympatycy A, B i C wyraziliby zgodę na wzajemne wsparcie wniosków, osiągnęlibyśmy poparcie wszystkich trzech referendów ponad wymagane 500 tys. dla każdego z osobna.
Kliknij aby zobaczyć mapkę