Formularz kontaktowy

X
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
*
Prosimy wpisać adres email Prosimy o wpisanie właściwego adresu email
*
Prosimy wpisać treść wiadmości Przepraszamy Twoja wiadomość jest za krótka

Serwis Referendum24 zorganizowany został na rzecz promocji demokracji bezpośredniej przez grupę entuzjastów rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.

Prowadzony jest w ich mieniu przez partię Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców e

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i kontaktu z nami w przypadku pytań.

Regulamin w .pdf
referendum w polsce

Pytania i odpowiedzi na temat referendum i pracy Obwodowej komisji wyborczej

referenda
Jak bezpłatnie promować referendum ?
Wróć
Dodano:
30
SIE
2014
Pozycja portalu w wynikach wyszukiwania
Portal referendum24 ma swoją silną pozycję SEO. Każda podstrona tematyczna, w tym także podstrona z z twoim referendum może uzyskać dzięki temu wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania google.
Wpełniając formularza zakłdania referendum » http://referendum24.pl/zaloz-referendum.php w opisie i w uzasadnieniu użyj jak najwięcej słów kluczowych związanych z tematem twojego referendum, takich po których chciałbyś aby znaleziono cię w google.

Social Media
Utwórz wydarzenie na facebooku i zapraszaj za pomocą jednego kliknięcia znajomych » http://referendum24.pl/instrukcja.php
Do każdego kto przystąpi do wydarzenie wyślij prywatną wiadomość z prośbą aby zaprosił wszystkich swoich znajomych do wydarzenia za pomocą jednego kliknięcia- wskaż adres do instrukcji.
To pozwoli nakręcać "kulę śniegową" i docierać do jak największej grupy ludzi.
Przykład : » https://www.facebook.com/events/1420687621487503/?fref=ts

Wykorzystaj kontakty
Dodaj tutaj » http://referendum24.pl/popierajacy-referendum.php kontakty mailowe wraz z treścią powiadomienia. System24 zaprosi twoich znajomych do zaangażowania się w sprawę. Możesz oczywiście wysłać tez maile samemu.

Zaprzyjaźnione protale
Dobrze opisane referendum, które zacznie promować otrzyma od nas wsparcie. Korzystają z naszych kontaktów poprosimy zaprzyjaźnione profile takie jak Demokracja Bezpośrednia , Zmieleni.pl » https://www.facebook.com/Zmieleni?fref=ts i inne no i oczywiście na naszym profilu.
Jesli chciałbyś reklamować się także odpłatnie to skontakuj się z » http://ima4u.pl
Za 300 zł możesz pozyskać nawet 3000 zainteresowanych.
promocja referendum bezpłatnie promocja społecznościowa

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=http://referendum24.pl/referendum-w-polsce/jak-bezplatnie-promowac-referendum-/17/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/vhosts/referendum24.pl/referendum24/_INCLUDE_BLOG/index.php on line 190
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Skomentuj