Formularz kontaktowy

X
(opcjonalnie)
(opcjonalnie)
*
Prosimy wpisać adres email Prosimy o wpisanie właściwego adresu email
*
Prosimy wpisać treść wiadmości Przepraszamy Twoja wiadomość jest za krótka

Serwis Referendum24 zorganizowany został na rzecz promocji demokracji bezpośredniej przez grupę entuzjastów rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.

Prowadzony jest w ich mieniu przez partię Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców e

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i kontaktu z nami w przypadku pytań.

Regulamin w .pdf
referendum w polsce

Pytania i odpowiedzi na temat referendum i pracy Obwodowej komisji wyborczej

referenda
Jak wygląda zbieranie elektronicznych głosów poparcia ?
Wróć
Dodano:
01
WRZ
2014
Użytkownicy, którzy odwiedzają dedykowaną stronę twojego referendum jakie założysz w systemie » http://referendum24.pl (przykładowa stron - » http://krakow2022.referendum24.pl/), pozostawiają wraz z poparciem kontakt elektroniczny do siebie oraz oznaczają swoją lokalizację na mapie. Jeśli prowadzisz wydarzenie na facebook (zalecane przy tworzeniu referendum w systemie » http://referendum24.pl) dodatkowo zyskujesz kontakt z bioracymi w nim udział i tam, też za pomocą powtarzania stałej prośby o zaproszenie znajomych i rejestrację w systemie zyskujesz kontakt. Możesz robić posty. Z uwagi jednak na ograniczenie techniczne facebook nie możesz wysyłać wiadomości masowych do uczestników wydarzenia, dlatego właśnie facebook jest traktowany jedynie jako uzupełnienie do działań podstawowych w systemie » http://referendum24.pl.

Korzystanie z systemu » http://referendum24.pl to także wsparcie zespołu - czytaj tutaj.
zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/comments/?ids=http://referendum24.pl/referendum-w-polsce/jak-wyglada-zbieranie-elektronicznych-glosow-poparcia-/2/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /var/www/vhosts/referendum24.pl/referendum24/_INCLUDE_BLOG/index.php on line 190
Brak komentarzy, bądź pierwszy!

Skomentuj